2017. aasta teemaks on RUUM. Ruum on üks neljast J.L. Moreno universaalist ning see tähistab eelkõige füüsilist keskkonda, milles psühhodraama toimub. Psühhodraama viitab meie psüühikas toimuva tegevuslikule väljendamisele, enamasti draama meetodite abil. Kitsamalt tähendab ruum lava, kus tegevus toimub. Aga ruum võib viidata ka kitsalt inimese psüühikas olevale sisemisele ruumile, sotsiaalsele ja sotsiomeetrilisele ruumile kui ka laiemalt avalikule ja ühiskondlikule ruumile. Konverentsi eesmärgiks on uurida ruumi mõistet ning selle kontseptsiooni kasutamise erinevaid viise arendamisel. Ruum on oluliseks teguriks igasuguse õppimise või grupiviisilise tegutsemise juures, olgu terapeudi, õpetaja või juhina.

Saabumine

Olustvere paikneb Viljandimaal, Sakala kõrgustiku põhjaserval. Viljandimaal on ligi poolsada mõisakompleksi. Olustvere mõis paistab silma oma esindusliku arhitektuuri, liigirikka pargi ja väga hästi säilinud tervikliku mõisakompleksiga. Olustveres asub postkontor, kauplus, söökla ja lossis asuvast Turismikeskusest saate infot nii Olustvere kui kogu Viljandimaa vaatamisväärsuste ja vaba aja veetmise võimaluste kohta.

Viljandist Olustverre on 21 km.

Tallinnast Olustverre on 142 km.

Tartust Olustverre on 99 km.

Aadress: Olustvere loss, Suure-Jaani vald, 70401 Viljandimaa

Telefon: +372 43 74 280


Ööbimine

Ööbimine on korraldatud uuemas õpilaskodus, kus on broneeritud 70 kohta (2 inimest toas). Ööbimise hind inimese kohta on 40 euro (2 ööd, 2 inimest toas).

Toitlustus

Toitlustus on korraldatud kohalikus sööklas, kus toimuvad järgmised söögikorrad: reede õhusöök, laupäeva hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid ning pühapäeva hommikusöök. Toitlustamise tasu kokku on 25 eurot. Kohvipausid ning laupäevaõhtune pidu on osalemistasu eest.

Registreerimine ja arveldamine

Osalemistasu on 150 EURi.
Osalemistasule lisandub ööbimine ja toitlustus.

Registreerimine toimub SIIN

Programm

Töötubade tutvustused