"Me oleme veendunud, et õnnelik elamine ja töötamine tänases maailmas eeldab masinliku rollitäitmise asemel tihedaid inimestevahelisi kontakte, head enese- ja suhteteadlikkust. Iga inimese isiksus on sedavõrd oluline, et kaasaskantav kogemus väärib uurimist ja mõtestamist.

Psühhodraama pakub vahendeid oma võimaluste ja piirangute tundmaõppimiseks ja ületamiseks  mängulisel moel. Sotsiomeetria aitab teadlikumalt mõista ja kujundada suhteid.

Olulisem on aga see, et kindlasti annab psühhodraama lisaenergiat ja spontaansust, mis aitavad raskeid või ootamatuid olukordi tulemuslikult ja meeldivalt lahendada."

Kõik Tartu PDI psühhodraama spetsialistid on pikaajalise kogemusega täiskasvanute koolitjad, nõustajad, terapeudid, superviisorid, coachid. Nad tunnevad põhjalikult psühhodraama meetodeid ning teavad reaalsest isiklikust kogemusest, kuidas neid igapäevaselt ja tulemuslikult inimeste arendamiseks tööle panna. Kui Sul on soovi arendada iseennast või oma organisatsiooni koostöös Tartu Psühhodraama Instituudiga, siis võta meiega ühendust pdi@psyhhodraama.ee


TARTU PSÜHHODRAAMA INSTITUUDI INIMESED

Ene Velström - TEP

Endel Hango - TEP

Liis Aavaste-Hango - TEP

Karin Hango - TEP

Vahur Murutar - TEP

Ene Kulasalu - TEP

Koidu Tani-Jürisoo - TEP

Ellen Aunin - CP

Anu Parts - CP

Kadi Künnapuu - grupijuht/sotsiometrist

Kati Toobal - CP

Hiie Taniloo - CP

Moonika Laht - CP

Piret Kanne - CP

Mihkel Velström - CP

Maia Jelissejeva - CP

Agne Puusaar - CP

Helery Prikk - juhatuse assistent