LÜHIKURSUS:  MINA JA MEIE. Sissejuhatus psühhodraamasse.

AEG:  03.02.2023 - 04.02.2023.
Kursus toimub reede õhtul kl 18-21; laupäeval kell 10-17
Kursuse maht on 12 akadeemilist tundi
Teine koolituspäev sisaldab lõunapausi 1 tund, omal kulul.

Toimumiskohaks on Tallinn, Nõmme linnaosa


Lühikursusel tutvume psühhodraama olemuse ja mõttega ning saame kogeda psühhodraama loovaid, tegevuslikke meetodeid ja nende mõju. Kursus on mõeldud kõigile, kel huvi psühhodraama vastu ning avatud meel kogemaks midagi uut.

Kui oled huvitatud enesearengust või tunned, et oled justkui teelahkmel või liialt pikalt ühele kohale jäänud, siis tule!

Lühikursus ei eelda osalejalt mingit ettevalmistust ega eelteadmisi.

Tegemist on tutvustava kursusega, seega kaasategemist ja eneseavamist on just täpselt nii palju, kui sulle sobib.

Pakume võimalust endasse vaatamiseks, et saada teadlikumaks oma soovidest ja vajadustest ning paremini suhestuda ümbritsevaga ja ümbritsevatega.


Lühikursust viivad läbi:
Agne Puusaar - CP  (Psühhodraama lavastaja -  Certified Practitioner 2021)

Olen täiskasvanute koolitaja, suhtlemistreener, juhtimistreener, coach ja grupijuht. Olen leidnud võimalusi katsetada psühhodraama rakendamise erinevaid viise ning õppida nendest erinevatest kogemustest.
Psühhodraama kursusi läbi viies kogen jälle, et maailm on ikka väga värviline ja värvilised on ka inimesed seal sees. Nendel kohtumistel õpime üksteist päriselt
tundma ja saame avada end nendena, kes me päriselt, sügaval sisimas oleme.Anu Parts -   CP  (Psühhodraama lavastaja -  Certified Practitioner 2021)

Olen terapeut, koolitaja ja nõustaja. Usun, et igas inimeses on peidus midagi, mille avastamine aitab elada julgelt, olla mina ise. Mäletan aega oma elus, kui erinevatel inimestel olid minust täitsa erin evad ettekujutused. Ettekujutused, mis olid külge haakinud  seoses töö, rolli või teab-veel-millega. Püüdes olla keegi ja siis juba keegi teine on keeruline tegemine. Olles sina ise, on asi hulga lihtsam.  
Elu on andnud mulle tänu sellele kogeda hulka ausaid ja avatud kohtumisi, viia 
uuele spiraali ringile töised ja lähisuhted, naerda ja nutta ja olla ikka iseenda ning oma kaaslastega aus ning ehe.  Psühhodraama kursusi läbi viies olen jõudnud tõdemuseni, et sisimas oleme üksteisega sarnased ja saame oma kogemuste kaudu olla kaaslastele nende arenemisel toeks.

Kursuse maksumus on 120 eurot. 


Registreeri end lühikursusele siin

Lisainfot saab PDI kodulehel psyhhodraama.ee


Tagasi koolituskalendrisse