ISIKSUSLIKU KASVU JA ENESEARENGUGRUPP HAAPSALUS  11.03. - detsember 2022


Juba märtsikuus alustab Haapsalus tööd isiksusliku arengu grupp psühhodraama meetodil. 100 koostöist ja lõbusat tundi on jaotatud üheksale kohtumisele märtsist detsembrini. 


Kes on gruppi oodatud?

Psühhodraama sobib kõikidele inimestele. Ja veel eriti neile, kes on tegevad või kavatsevad olla tegevad sotsiaalvallas, meditsiinis, hariduses. Kõigile, kelle ülesanne on aidata kaasa inimese arengule ja muutumisele. Kas oled unistanud, et võiksid olla kunagi näitleja, teatri või filmilavastaja või oled mõelnud just, et oled näitlemise annist ilma jäetud, pole vahet, alusta psühhodraamast. Kui sa pole kunagi julgenud esineda ega sõna võtta, siis seda saad harjutada psühhodraama turvalises keskkonnas. Kui sa tahad muuta rahulolematust tekitav minevik või olevikukogemus rahulolu pakkuvaks tulevikuks, siis psühhodraama mõeldi välja just selle jaoks. Ja lõpuks, kui sa tahad tõeliselt kohtuda inimestega ja nautida mängust lähtuvat jõudu, siis seda sisaldabki endas psühhodraama. 


Kursusel osalejad moodustavad kindla ning regulaarselt kooskäiva grupi. Kohtumised toimuvad üks kord kuus reedel 18.00 – 21.00 ja sellele järgneval laupäeval 10.00 – 14.30 


Kohtumiste kuupäevad esimesel poolaastal: 

11.-12. märts, 8.-9. aprill, 13.-14. mai, 10.-11. juuni, 1.-3. juuli (suvelaager).

Edasised kuupäevad lepime koos kokku.


Kursusel osalemise kohta on võimalik saada Tartu Psühhodraama Instituudi tunnistus.

Kursust tutvustav PDF


Grupijuhid:

MARE TEREPING - CP (Certified Practitioner)

Kohtusin psühhodraamaga 2006.aastal. Saanud mõned aastad enne seda teisel ringil ülikoolis magistrikraadi, tundsin ometigi, et ikka on midagi puudu. Tahtsin olla loominguline ning uskusin, et minu sees kusagil on see loomingulisus täitsa olemas, aga ma ei tundnud seda ja seetõttu ei kasutanud seda. Läksin ennast avastama ja avastan siiani - läbi kohtumiste, läbi erinevate rollide kogemise ja uute rollide loomise. Psühhodramaatikute kogukonna ühistelt ettevõtmistelt ja koolitustelt pole võimalik “tühja käega” ära tulla. Oled laetud ja õnnelik, valmis maailma muutma.
ELLEN AUNIN 
- CP (Certified Practitioner)

Psühhodraamat võib defineerida kui eluviisi: elada oma elu, kartmata teha vigu. Olles spontaanne, me ei karda eksida. Sel juhul on elu naudingut pakkuv kohtumisterohke teekond koos inimestega, keda saab usaldada ja kellega koos on hea olla. Pakkudes ja saades tuge ja toetust, juhtides ise oma elu. Mulle see meeldib.Osalemise soovist anna teada hiljemalt 4. märtsiks 2022 e-mailil: 
mrtrpng@gmail.com

Täiendavat infot saad küsida Marelt – mrtrpng@gmail.com, tel. 5295 471 või Ellenilt – ellen.aunin@gmail.com, tel. 5331 4393
Soovi korral uuri psühhodraama kohta veel Tartu Psühhodraama Instituudi kodulehelt


HIND:  540 EUR  (Kogu kursuse maksumus osaleja kohta, tasuda saab osade kaupa)


OOTAME SIND! Meil saab vahva olema!

Ellen ja Mare


Tagasi koolituskalendrisse