Kati ToobalCP

Psühhodraama lavastaja -  Certified Practitioner (2021)

"Alustasin psühhodraama õpinguid aastal 2013 ning 2021 suve alguses omandasin  CP-taseme.

Psühhodraama on mulle andnud vabaduse olla mina ise, julguse teha valikuid ning usu, et muutumine on kasvamise protsessi osa.
Olen saanud iseendaga paremaks sõbraks, olen teadlikum oma rollidest ning loovam ja spontaansem igapäevaelus. Minu kui koolitaja "tööriistakast" täieneb pidevalt psühhodraama meetoditega ning osalemine rahvusvahelistel psühhodraama seminaridel on andnud võimaluse koguda põnevaid kogemusi ning kogeda erinevaid praktikaid.

Psühhodraama laval meeldib mulle minna ükskõik millise rolli sisse, rännata oma sisemaailmas, tundma õppida oma sisemist last ning taltsutada sisemist kriitikut. Kavandada eesmärke ning piiluda unistustesse, rääkida inimestega, kellega päris elus ei julge või pole enam võimalik suhelda, väljendada oma emotsioone ning mõista, kuidas mu sõnad võivad teistele mõjuda.

Tänu osalemisele psühhodraamagruppides olen saanud palju uusi tuttavaid ja sõpru, kellega on avatum, usalduslikum ja oluliselt sügavam suhe. Kohtumised grupiliikmetega õppija või grupijuhi rollis innustavad, aitavad mu tassi täita ning laadida  end positiivse energiaga. Koos tegutsedes, nuttes ja naerdes jõuame alati lahenduseni!"