ENESEARENGUGRUPP RAKVERES

Oktoober 2024 - märts 2025

Tervitame Eestimaa pimedat poolaastat esimese psühhodraama enesearengugrupiga Rakveres!

Oled oodatud kui soovid:
  • end lähemalt tundma õppida;
  • teistega suhteid enesele kohasemaltlooma ja hoidma hakata;
  • suurendada spontaansust, avatust ja enesekindlust.

Kasutame tegevuslikke meetodeid, õpime elust ja harjutame eluks.

Psühhodraama on grupiline kogemusõppe- ja arendusmeetod, mille põhieesmärk on inimeste spontaansuse ja loovuse arendamine. See on grupilise psühhoteraapia varaseim vorm, mida on on kogu maailmas uuritud, kasutatud ja arendatud juba viimased 100 aastat.  Rohkem infot psühhodraama kohta saad lugeda siit

Kursus toimub väikeses, maksimaalselt 10liikmelises grupis, nii on võimalik igaühel end avada ja töötada iseenda ning teiste heaks, luua usaldust ja hoida konfidentsiaalsust.


Toimumiskoht: Rakvere, täpsem asukoht on selgumisel

Toimumisajad: kohtumised toimuvad laupäeviti kell 10:00-15:00
19. oktoobril, 23. novembril, 11. jaanuaril, 15. veebruaril ja 15. märtsil.
Kursuse maht on 30 akadeemilist tundi.

Kursuse hind: 300 eurot (võimalik tasuda osade kaupa).


Kursuse viivad läbi: 

KARIN POHLA 
Psühhodraama grupijuht-sotsiometrist, psühhodraama lavastaja õppes

Karini on 34aastane naine Haljalast. Loodusteaduste taustaga Noored Kooli vilistlane. Tema elus said ligi seitse aastat tagasi paralleelselt alguse kaks teekonda - esiteks emaroll ja kasvamine perekonnana, teiseks psühhodraama õpingud - mõlemad kestavad ja pakuvad jätkuvalt põnevust iseendaks kasvamisel. Karin peab lugu loodusest, suhetest, loomisest ja vastutustundest. Ta otsib tasakaalu ja terviklikkust nii end ümbritsevast maailmast kui iseenda seest.


ENE VELSTRÖM
Psühhodraama koolitaja, psühhodraama psühhoterpeut, TEP

Ene on 64aastane naine ja elab Juminda poolsaarel. Ta on psühhodraama koolitaja ja psühhodraama psühhoterapeut. Ene on seda huvitavat tööd teinud viimased 20 aastat. Ta on ka suhtlemistreener, täiskasvanute koolitaja, sotsiaalsete oskuste arendaja, abikaasa, ema, tütar, ämm, vanaema, õde, sõber, kogukonna liige jne.

Psühhodraama mõtteviis on kandvaks alustalaks kogu tema elus. Ta rahul, kui on grupis loonud tingimused, mille toel vabanevad inimesed liigsest pingest, hakkavad tegema enda jaoks paremaid valikuid nii töö- kui eraelus ning elavad teiste inimeste keskel tervema, loovama ja õnnelikumana.