LÜHIKURSUS:  Meid elus saatvad valikud, vanad ja uued, head ja halvad. Ning miks mõned valikud on raskemad kui teised.

AEG:  18.11.2022 - 19.11.2022.  Kursus toimub reedel kell 18.00-21.00 ja laupäeval 10.00-17.00

Toimumiskohaks on Tartu Aparaaditehas koolitusruum „TEGU“.

Lühikursusel tutvume põgusalt psühhodraama olemuse ja mõttega ning teeme muidugi psühhodraamat! Kursus sobib kõigile, kel huvi psühhodraama vastu ning avatud meel kogemaks midagi uut ja teistsugust. Lisaks sobib lühikursus, kui oled valmis panustama iseenda arengusse või tunned, et oled justkui teelahkmel või liialt pikalt ühele kohale jäänud. Lühikursus ei eelda osalejalt mitte mingisugust ettevalmistust ega eelteadmisi. Tegemist on tutvustava kursusega, seega kaasa tegemist ja enda avamist on just täpselt nii palju, kui see Sulle mugav on! Konfidentsiaalsus on osalejale tagatud.

Lühikursuse eesmärgiks on:
  • tekitada esmane arusaam psühhodraamast ning selle kasutusvaldkonnast ja võimalustest
  • anda võimalus iseendasse vaatamiseks
  • saada teadlikumaks oma soovidest ja vajadustest
  • õppida tegema ennast toetavaid valikuid

Lühikursust viivad läbi:

Kati-Riin Simisker - psühhiaater-psühhoterapeut, psühhodraama grupijuht-sotsiometrist, Tartu Psühhodraama Instituudis lavastaja CP (Certified Practitioner) õppes, kogemust vaimse tervise vallas nii spetsialisti kui koolitajana viimased 10 aastat. Viinud läbi enesearengugruppe ning väga erinevaid vaimse tervise koolitusi antisotsiaalsusest kanepini. Psühhodraamani jõudsin läbi suure soovi leida lisaks tavalisele psühhiaatritööle võimalusi inimeste aitamiseks ning tänaseni pole oma otsust, end psühhodraamaga tihedalt siduda, kahetsenud.


Rivo Pent - ettevõtja, koolitaja, psühhodramaa grupijuht-sotsiometrist. Nõustamisega alustasin rohkem kui 20 aastat tagasi. Alates 2014 aastast PREP-paarisuhtekoolituse koolitaja. 2018 alustasin süvendatult psühhodraama õpingutega. Hetkel täiendamas ennast Psühhodraama Instituudis CP (Certified Practitioner) õppes. Minu jaoks on psühhodraama elustiil, mis aitab elust rõõmu tunda.Kursuse maksumus on 120 eurot. 


Registreeri end lühikursusele siin

Lisainfot saab PDI kodulehel psyhhodraama.ee


Tagasi koolituskalendrisse